Uvod
Nabídka
Devatero
O nás
Služby
Kontakt
Vítá Vás realitní kancelář R agency  
   
Naše kancelář působí od roku 2002. Za tu dobu jsme získali spoustu spokojených zákazníků v oblasti prodeje nemovitostí a bytů. Snažíme se hledat nové způsoby v přístupu k našim klientům, abychom byli schopni obstát již v tak velké konkurenci na poli realit. Nabízíme kompletní zákaznický servis a péči všem našim klientům - maximum informací o nabízených nemovitostech - dokumentaci, kompletní fotodokumentaci, široké spektrum nabídky a nezávislé právní a finanční poradenství zdarma, včetně vypracování hypotečních úvěrů.
Chcete-li prodat byt (forma aktivního odkazu do nabídky bytů, dům (akt.odkaz), chalupu nebo chatu (akt.odkaz), pozemek (akt.odkaz), kancelář, obchod, sklad ... případně koupit (akt.odkaz), pronajmout (akt.odkaz), nebo vyměnit, dostali jste se na správnou adresu!
   
Novinky
www.ragency.cz - změna webových stránek!!!!!
Vážení klienti, v rámci změny webových stránek bychom Vás rádi upozornili na nově fungující webové stránky www.ragency.cz . Věříme že s nimi budete spokojeni. V případě jakýchkoliv nedostatků, připomínek, prosím kontaktujte nás, rádi se polepšíme a poučíme.
2008-02-22 10:57:42
www.ragency.cz - změna webových stránek!!!!!
Vážení klienti, v rámci změny webových stránek bychom Vás rádi upozornili na nově fungující webové stránky www.ragency.cz . Věříme že s nimi budete spokojeni. V řpípadě jakýchkoliv nedostatků, připomínek, prosím kontaktujte nás, rádi se polepšíme a poučíme.
2008-02-22 10:57:42
Hledáme schopného makléře na ŽL
hledáme schopného makléře na ŽL pro region hl.m.Prahy a Středočeského kraje. Nadstandardní ohodnocení. CV prosíme na mail : r.agency@tiscali.cz nebo tonda.kacalek@wo.cz. Více info v RK nebo na gsm: +420777137000
2006-02-02 01:36:52
 
telefon a faxemail
 
  designed and programing by JP on http://www.provaz.cz