Novinky v týdnu 28. 1. – 3. 2. 2008

Klíčová slova: RSS, BLOG, BLOGSPOT, BLOGGER
Rubrika: Internet

Jak jste si již zajisté všimli, změnilo se částečně zobrazení novinek. Původní novinky tu ještě zůstávají, ale do budoucna přijdou také odstranit.
Aktuální dění a rychlé zprávy nyní najdete hlavně na mém blogu na adrese http://provaznik-jp.blogspot.com/ . Ty „hodnotnější“ články s déle trvajícím obsahem najdete také v sekci „Články“.
V tomto týdnu se tam jako první dostal článek „Aktualizace Windows vytíží PC na 99%“, který popisuje jak vyřešit problém s aktualizační službou. Druhým článkem, který si zasloužil uložení v sekci „Články“ je popis implementace knihovny „scriptaculous-js“ pro java-script efekty .
Pokud používáte nějakou RSS čtečku, jistě vám neuniklo, že na články je nyní nově založen RSS kanál. Odkaz na něj najdete vždy ve spodní části stránky. Odkaz se vždy směrován na adresu http://www.provaz.cz/sector02/clanky_rss.php . V tomto týdnu prodělal RSS kanál ještě několik malých změn a hlavně byla opravena chyba s filtrováním článků.

Stránky dále probíhají transformací na novější typ zobrazení i trochu jiné pojetí stránek. Prosím v případě nějakých problému o trochu shovívavosti a předem se omlouvám za způsobené problémy.

Autor: Jiří Provazník
Datum vydání: 04.02.2008 | Zobrazeno: 7554
Permanentní odkaz: Novinky v týdnu 28. 1. – 3. 2. 2008

Komentáře (0)
Přidej vlastní komentář:
Následující (běžně neviditelná) pole slouží pro vnitřní identifikaci systému. Pokud je vyplníte nebude možné váš požadavek na straně serveru zpracovat:
URL:
contents:
Website:
Pro odeslání vašeho komentáře použijte tlačítko "Odeslat". Toto tlačítko nepoužívejte:

Následující položky je vhodné vyplnit:
Jméno :
Email :
Web :
Místo :
Hodnocení:
Hodnocení jako pomocí hvězdiček
1/5= nejhorší, 5/5=nejlepší